Rekrutujemy na stanowisko Projektant układów zasilana i sterowania

Z przyjemnością ogłaszamy nabór kandydatów/ek na stanowisko (Projektant układów zasilana i sterowania) do pracy w Międzyrzeczu Górnym. Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie między innymi brała czynny udział w pracach działu projektowania, w tym będzie projektowała układy zasilania i sterowania dla obiektów przemysłowych.

Projektant układów zasilana i sterowania

Stanowisko pracy: Projektant układów zasilana i sterowania
Miejsce pracy: Międzyrzecze Górne
Forma zatrudnienia: umowa o pracę lub kontrakt B2B

Zakres obowiązków:

  • Udział w pracach działu projektowania, w tym projektowanie układów zasilania i sterowania dla obiektów przemysłowych.
  • Udział przy tworzeniu dokumentacji technicznych i instrukcji dla opracowanych urządzeń elektrycznych.
  • Sprawowanie nadzoru autorskiego przy montażu i uruchomieniu projektowanych urządzeń i instalacji.
  • Sporządzanie dokumentacji powykonawczych.
  • Wsparcie działów produkcji, montażu i serwisu w zakresie identyfikacji problemów i wsparcie przy kalibracji i uruchomieniu urządzeń.
  • Współpraca z innymi działami firmy, w zakresie realizowanych projektów.

    Wymagania:
    • Wykształcenie wyższe techniczne w kierunku elektrotechnika, automatyka, elektronika lub pokrewne.
    • Dobra znajomość podstaw elektrotechniki, znajomość wymagań i norm mających zastosowanie w odniesieniu do instalacji elektrycznych.
    • Orientacja w wymaganiach dotyczących konstrukcji urządzeń elektrycznych (rozdzielnice i szafy sterownicze).
    • Przynajmniej podstawowa umiejętność projektowania układów sterowania, w tym opartych o sterowniki PLC.
    • Umiejętność obsługi programów typu CAD.
    • Minimum 2 lata doświadczenia przy projektowaniu instalacji lub urządzeń elektrycznych.
    • Chęć nauki i podnoszenia kwalifikacji.
    • Znajomość podstaw rysunku technicznego.
    • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznych.
    • Prawo jazdy kat. B.

    Mile widziane:
    • Pracę w innowacyjnym zespole specjalistów przy ciekawych projektach dla przemysłu
    • Możliwość szkolenia i doskonalenia zawodowego
    • Bezpłatne śniadania, soki oraz owoce w biurze
    • Parking pod firmą
    • Ubezpieczenie na życie
    • Ubezpieczenie zdrowotne

    Oferta pracy: https://www.aplikuj.pl/oferta/2439307/projektant-ukladow-zasilana-i-sterowania-umowa-o-prace-rednt-spolka-akcyjna

    Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres biuro@rednt.eu

Ostatnie newsy