Rekrutujemy na stanowisko Automatyk OT/SCADA Designer

Ogłaszamy nabór kandydatów na dwa stanowiska (Automatyk - OT/SCADA Designer) do pracy w Katowicach. Do objęcia jest wakat na stanowisko juniorskie oraz z doświadczeniem.

Automatyk - Junior OT/SCADA Designer

Stanowisko pracy: Automatyk - Junior OT/SCADA Designer
Miejsce pracy: Katowice
Forma zatrudnienia: umowa o pracę lub kontrakt B2B
Tryb pracy: 4/1 lokalnie/zdalnie

Zakres obowiązków:

  • Projektowanie i rozwój systemów wizualizacji w oparciu o platformy SCADA
  • Programowanie sterowników PLC
  • Tworzenie oprogramowania do systemów sterowania i automatyki przemysłowej
  • Prowadzenie utrzymania i wdrożeń systemów u klientów przemysłowych (w większości w trybie dostępu zdalnego)

Wyjazdy służbowe: poniżej 15% czasu pracy
  • Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe techniczne lub student ostatniego roku
  • Prawo jazdy kategorii B
  • Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole
  • Dyspozycyjność, terminowość

Mile widziane:
  • Doświadczenie w programowaniu sterowników PLC (SIMATIC, Allen-Bradley)
  • Doświadczenie w tworzeniu systemów SCADA (Asix, Wonderware, iFix)
  • Umiejętność programowania w C# i SQL

Oferta pracy na LinkedIn: https://www.linkedin.com/hiring/jobs/3815781321/detail/

Automatyk - OT/SCADA Designer

Stanowisko pracy: Automatyk - OT/SCADA Designer

Wymagania:
  • Umiejętność projektowania z wykorzystaniem systemów SCADA (preferowane systemy: Asix, iFix, Wonderware, dodatkowo: Zenon, WinCC, Ignition, GENESIS64)
  • Znajomość sterowników PLC (SIMATIC, GE, WAGO mile widziane Allen-Bradley)
  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca czytanie dokumentacji

  • Mile widziane:
  • Doświadczenie z systemami DCS (PCS7)

  • Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres biuro@rednt.eu

Ostatnie newsy